Novinky

22. ledna 2009 v 12:17 | Peetra |  Novinky
Final Fantasy XIII až v roce 2010
Už to bylo předem jasné, ale pořádek do toho všeho humbuku vneslo oficiální slovo šéfa Square Enix, Yoichi Wada, které prohodil se společností Reuters. V Japonsku hra vyjde podle plánů v tomto roce, kde bude také nadále exkluzivní, ostatní regiony, do kterých zapadáme i my, neuvidí Final Fantasy XIII do jara roku 2010. Jediným řešením pro nedočkavce se jeví import hry přímo z Japonska, ale ruku na srdce, hrát takovouto hru v japonštině je velice nepříjemná věc, hodná obdivu. Kdo měl křížek na letošním kalendáři, nechť si ho přesune až na ten příští.


PS3 Final Fantasy Edition
Jak jsme vás již informovali kolem situace demoverze Final Fantasy XIII, tato krátká ochutnávka se objeví na disku jedné z verzí filmu Final Fantasy 7: Advent Children Complete. Jak jsem řekl, na jednom, neboť k dispozici budou dvě verze, jedna s demoverzí, druhá bez. Vydání filmu v Japonsku je stanoveno na 16. Dubna / Aprila, a pozor, disk bude opatřen i anglickými titulky, takže se nekladou téměř žádné meze dovozu. Aby se na tuto mánii jen tak nezapomnělo, Sony připravila další speciální edici PS3, která bude osazena 160 GB diskem, a speciálním logem na horní straně konzole. Samozřejmostí je i již zmíněný film s demoverzí Final Fantasy XIII, jinak by tento bundle ztrácel téměř smysl. To vše 16.4. 2009 za cenu 550 $. Co se týká otázky EU vydání, stále jsme nedostali žádnou odpověď.

Final Fantasy XIII demo zatím pouze pro Japonsko
Situace kolem demoverze očekávané Final Fantasy XIII je stále lehce obestřená tajemstvím. Již delší dobu se ví, že demoverze bude k dispozici na Blu-Ray disku s filmem Final Fantasy 7: Advent Children, bohužel detaily o Store verzi stále nikde. " V současnosti bude demoverze Final Fantasy XIII dostupná pouze v Japonsku s vydáním Blu-Ray verze Advent Children Complete." jak vypověděl Square Enix pro server Videogaming427. Těžko říct, kdy se demoverze objeví i v klasické formě na PlayStation® Store, ale vzhledem k nedávnému rozhovoru serveru 1UP s Yoshinori Kitase by na sebe neměla nechat dlouho čekat.

Final Fantasy Crystal Defenders P1 i na PS3
Pokud jste ještě nezaslechli o Crystal Defenders, dalším díle rozlehlé série Final Fantasy, vězte, že se jedná o lehce strategickou hru, která byla vytvořená hlavně pro Apple iPhone. Velice se tak podobá Final Fantasy Tactics. Co se nestalo, hra po nějakém tom čase směřuje i na Wii a podle posledních zpráv se dočkáme i portu na PS3. To se zatím týká pouze Japonska, není ovšem vyloučeno, že se nedostane i na nás. Zřejmě tak bude Crystal Defenders R1 distribuována skrze PS Store, což se jeví jako nejrozumnější volba.


Square Enix spouští oficiální weby

Sice velice strohé na informace, ale mají, to je to, co se počítá. Square Enix se rozhodl, že splní, co slíbil, a tak otvírá oficiální stránky jako pro regulérní Final Fantasy XIII, tak pro jeho temnější a akčnější podobu Versus XIII. Stránky jsou zatím velice skoupé na slovo, ale několik artworků se objevilo na stránce FF XIII, spolu s podmanivou hudbou. Písní se bude na pozadí přehrávat více, tudíž můžete poslouchat, jak dlouho jen vaše sluchové ústrojí vydrží, Versus XIII je ještě o něco skoupější na slovo, ale přesto by jí měli všichni fanoušci střelhbitě založit do oblíbených záložek. To samé platí pro Agito XIII. V budoucnu se zajisté dočkáme pravidelnějších updatů těchto stránek.
Dále si navnaďte oči novými obrázky z XIII, které se nachází přímo tady. Přeji příjemné pokoukání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš doma PS3??

Ano
Ne

Komentáře

1 Happy Happy | Web | 22. ledna 2009 v 14:03 | Reagovat

No,mě to tak moc nemrzí-když ani nemám PS3,...ale zase by mě zajímal názor ostatních na děj a děj jako takový,...

2 XLightning XLightning | E-mail | Web | 23. ledna 2009 v 10:42 | Reagovat

WOW tos psala ty? Whoa

3 Peetra_šéf Peetra_šéf | 23. ledna 2009 v 17:50 | Reagovat

XL:NE, ja to kopcim, ale pšt XD heh tady je to alespon sehno pohromade, zatimco tam se to musi sikovne najit XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.