PART:2

31. ledna 2009 v 13:29 | Peetra
Ale je to krátké :)


"Cloud Strife číslo 23015 se hlásí do služby, pane!!"
"Pohov chlapče."zavelel nadřízený, Cloudovi povolily svaly.
"Mám pro tebe úkol."
Jako vždy.
"Musíš najít a zničit jednu bytost, je to mladá žena, která je podle našich předpokladů jediný žijící potomek 'červených kostí' -lidí s nadpřirozenými nojovými schopnostmi. Je určitou hrozbou a naše informace říkají, že se přidala k opačné straně."
Na stůl dopadla složka.
"Tady jsou přesné instrukce, které bys mohl potřebovat, hodně štěstí." Muž vyšel z místnosti, Cloud rozevřel složku, zaťal pěsti a udeřil do stolu, prázdný kelímek spadl na zem, Cloud se svezl na židli a začal se třást.
Uběhly už čtyři roky, ale ještě mezi námi pouto stále je. A teď se s ní mám znovu setkat.
Rozhodně vstal, drapl složku, umyl si obličej studenou vodou-nepomohlo mu to však, a šel si zbalit.

"Tifo, je tam nějaký muž a ptá se po tobě."zahulákala jedna spolupracovkyně Tify skrz polootevřené dveře. Tifa ze sebe shodila zástěru. "Díky Saro," řekla dívce ve dveřích a otočila se na kuchtíka, "stejně tu už končím, Frede prosím tě vem to za mě."
"Jasně, " usmál se obtloustlý chlapík, Tifa na sebe hodila sáčko a vyběhla zadním východem.
Po kolikáté to už je, že mě někdo chce!? Podruhé?? Potřetí!? Už mě to nebaví..
Cestu ji někdo zastoupil.
"Uhni!!" řekla rozhodně a odstrčila jej, muž ji chytil za ruku a dotáh ji za roh.
"Jdou to tobě." promluvim polohlasně. Tifa se naklonila, před jejím domem postávaly čtyři gorily. Svou pozornost obrátila k muži:"Co jste zač!? Co mi chcete??"zamžikala.
Ty blond vlasy-melír už dávno odrostl, nagelované vlasy mu teď společně s neoholenou bradou slušely ještě více, jak před lety.
Vytrhla se mu. Udeřila ho do hlavy. Vyběhla z úkrytu.
"Počkej Tifo, neblbni!!"
Cloud se vzberchal o něco pomaleji.
Sakra, co jsem čekal!? Pochopitelně je ještě pořá naštvaná.
Tifu drželi dva chlápci, třetí ji strhával oblečení z těla a čtvrtý na ni mířilo puškou. Vydal se jí na pomoc. Prvního zkolil muže se zbraní v ruce, potom srovnal muže co se po ní drápal. Tifa byla malátná, jako po zásahu elekřiny, nebránila se. Cloud začal rozsekávat poslední dva chlapy. Poslední padl na zem a Tifa 'přišla k sobě'. Ničeho si nevšímala. Vrhla se na Clouda a vášnivě ho začala líbat. Cloud se nebránil, oddal se jí, nejprve však odklidil těla do kontejneru a nechal zaplou zahradní hadici na cestu. Pak se vrátil do její žhavé náruče. Zhmožděně usnul, byl však stále voják. Tifě podlehl lehce, ale i ve spánku byl ve střehu.
Tifa se potichu svezla z postele a jako myška si stoupla před Clouda.
Co to děláš Tifo!? Polož to, přece mu nechceš ublížit, vždyť ho i po těch létech pořád miluješ, polož ten nůž..polož ho!!
Udělěj to!! Ano, jediné bodnutí a bude to, udělj to!! Udělej!! Udělej!!
"Hmm, měl jsem krásný sen." Cloud vytřeštil oči. "Tifo, uklidni se prosím." udělal kotoul vzad zrovna včas, když se čepel nože dotkla peřiny. Tifa kolem sebe začala divoce šermovat. Cloud pouze uhýbal, nijak nezasahoval. Seběhl schody, Tifa upadla a skutálela se dolů. Cloud ji dole zachytil. Pořezala si ruce. Vytřeštila oči:"Au, jau." Podívala se na Clouda. "Co ty tu děláš!? To ty jsi mě pořezal!?" Snažila se zvednout. Cloud ji zvedl do náruče a odnesl ji do koupelny.
"To já ne, to ty sama, když jsi spadla z těch schodů, jsi v pořádku??"zeptal se opatrně, nadzvedl ji rukou hlavu.
"Nestarej se laskavě o mě!!" odstrčla jeho ruku a putila si ledovou vodu u kohoutku, rány na ruce pekelně pálily, nebyla však hluboké.
"Omlouvám se" špitl Cloud, cítil se víc jak provinile.
Tifa ho ignorovala.
"Omlouvám se za to všechno..za ty léta, za to co se před 4 lety stalo."
"Ani nemáš tušení," přerušil ho drsně, "jak strašně jsem se o tebe bála. Bála jsem se, že se ti něco stalo, bála jsem se, že ti někdo něco udělal, chodila jsem všude možně a ptala se po tobě, ale tebe nikdo neznal, nikdo nevěděl kdo jsi, odkud jsi přišel a kam jsi odešel. Až později jsem pochopila. Jak blbá a bláhová jsem byla. Ani nevíš, jak strašně mě ranilo to, že jsi mi dal kopačky, jakým způsobem jsi mi je dal!!"ovázala si ruku.
Crrrrrr Crrrrrr Crrrrrrr Crrrrrrr
Tifa šla pro džíny a triko, vmžiku se oblékla, sepla si vlasy a šla otevřít.
Cloud přežvykoval na jazyku slova, kterými jí to všechno chtěl vysvětlit.
před domem zastavilo auto.
Panebože, jak jsem mohl být tak tupý!!
Rozeběhl se k havním dveřím. Tifa se hádala s nějakými chlapy, jeden si ji přehodil přez rameno a druhý ji dal elektrošok, Tifě bezvládně klesly ruce, Cloud vyběhl z domu, jako smyslů zbavený a skočil na rozjíždějící se auto, vytáh plynový gránát a vhodil jej okýnkem dovnitř, auto se vmžiku zastavilo. Cloud vypáčil Tifu ven, přehodil si ji přez rameno, byl asi tak v puli cestě do bezpečí, když mu prostřelili lýtko, sesul se k zemi a Tifu uvěznil pod sebou. Uslyšel nějaké hlasy a potom ho někdo silně praštil do hlavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Baví vás číst mé články??

Ano!!
Trochu..
Ne!!

Komentáře

1 Happy Happy | Web | 1. února 2009 v 19:57 | Reagovat

Bude boule?XD

2 Peetra_šéf Peetra_šéf | 1. února 2009 v 20:01 | Reagovat

Happy: Snad nejen boule XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.