Shounen-ai mangy

14. června 2009 v 16:33 | Peetra |  +14!!!!
Shimotsuki Kairi
covermadness
Popis: V 3000AD, lidstvo je v chaosu po řadu přírodních katastrof. Poté, co byl zajat, bývalý "šílenství" vůdce Kyou, se konala v podzemní kleci pod kostelem. Izaya, kněz, teď vypadá po Kyou, který ztratil všechny své vzpomínky. Vzhledem k několika okolnostem, Kyou obnoví jeho památce "šílenství" a přináší Izaya podél jeho "supresorové". Hned dva vyrazit zachránit den od nejvíce pravděpodobné ohrožení. Jak bude jejich vztah přežít?


(Hodila jsem si to do překladače, takže se nedivne když tomu hned napoprvé neporozumíte XD)

Yubisaki wa Koi no Aji - [Complete] by Honjou Rie
yubisaki_c1_001Popis: Hajime a Eiji, kteří byli v dětství přáteli, byly znovusjednoceného na všech-boy na vysoké škole (oh, možnosti). Jejich přátelství je stále stejně silná, ale zdá se, jako Eiji je připraven svědčit. Hajime bude akceptovat zpovědi? Kolik dalších chlapců v této škole bude spojující BOI posedlost láskou? A někdo bude volat Strýček Kai-Sensei?

Saa Koi ni Ochitamae - by Yamato Nase
312
1Popis: Jako malé dítě, Sakashita Noboru viděl několik dívek z Seihou akademii a přilákal k jejich krásu a roztomilé uniformy. Rozhodl se přihlásit, a získat bohaté přítelkyni. Pocházím ze společné rodině, má studovat tvrdá. Avšak i na konečně stává studentem Seihou, holky mají oči jen pro svého rivala: Yuuki. Po malém incidentu, Sakashita stane blízkým s jeho bývalý rival. Ale co je to skutečný Yuuki záměrů pro získání tak blízko Sakashita?


Ai to Yokubou wa Gakuen de - by Umezawa Hana
001111
Popis: Vzhledem k tomu, že způsob, jakým lidé mají velký zájem o "pohlaví" a sex škola byla založena za účelem splnění studenty 'touhy a pomáhat jim stát vyspělejší ve svých dovednostech. Ion, s cílem pomoci splatit dluhy ve své rodině, je zařazeno do školy, a doufají, že získají znalosti a prodávat své tělo v budoucnu získat peníze. Ale Ion získává více než jen "poznání" v sexuálním průmyslu, a on začne padat na jeho Cvičící Asagi ... ale láska je přísně zakázáno ve škole ...

Bukiyou na Silent - by Takanga Hinako
Popis: Toono Satoru byla jen požádána jít na rande do Tamiya Keigo, ale všechny Satoru to je stare bezvýrazně na něj beze slova. Pravdou je, že je tak šťastný Satoru teď mohl vzplanout! On měl náklonnost k Tamiya za nejdelší dobu a nikdy si na city může být vzájemné. Bohužel pro Satoru, jeho emoce nikdy ukázat na tvář a on stěží někdy mluví. Samozřejmě, že toto způsobuje nejrůznější nedorozumění. Bude mít možnost vyjádřit své pravé city k Tamiya? Tamiya bude někdy naučí číst Satoru to bezvýrazný obličej?

Burning Love Twin - [Complete] by Uzuki Jun
blt Popis: Twin bratry Nozomu (cesty do školy u delikventů) a Saku (class president pro prestižní škole) rozhodne pro zmenu místa pro daný den. Humor a nedorozumění vzniknout jako Saku nemohou kontrolovat svou touhu dostat se všichni v tip-top tvar a Nozomu má pouze jeden plán - zjistit, proč se volá Sensei vede jeho bratr. Nozomu ale zároveň se snaží najít Sensei, Saku je učení co nejlepší přátelé jsou opravdu pro.

Crimson Spell - by Yamane Ayano
Popis: Ve snaze ochránit svůj lid z napadení démony, Prince Val používá démonický meč a curses sebe v tomto procesu. Zanechá své říše najít lék, a jeho hledání, vede ho k Hallwil, osoba rumored být jediný, kdo ví, jak zlomit kletbu. Hallwil (Havi) souhlasí s tím, že pomohou Val ... za cenu. o svých dobrodružstvích budou bitvy mnoha démony a porazit je, ale halwil také vyrovnat se s démony své vlastní ...

Denkou Sekka Boys - by Tohjoh Asami
Popis: Čtyři-eyed Kodaka ignorována všichni ve škole, nebo se silně podezřelý, že to anime ňouma. Málo ví, sexy Ritsu byla hledí na něj z dálky. Co se stane, když je brýle slézt a co dál ... na košile?

Denkou Sekka Boys Chouhatsu - by Tohjoh Asami
Popis: Jedná se o pokračování pokračování Denkou Sekka Boys.
Kodaka Natsui, přirozeně krásný mladý kluk, a kapka-nádherná bohatá mrtvého kluka s názvem Ritsu Yasaka oba pracují jako modely.
Jednoho dne, jejich agentury vyžaduje jak chlapci, aby se zúčastnily jednodenní ústupu. Kodaka rozhodne, že chce, aby se stal člověkem hodné Ritsu, tak to začíná na dalším vzdělávání podle Ritsu jeho sluha ... více necudný způsoby než jeden! Když zjistí, co se děje, Ritsu již nemůže potlačit jeho zdrcující touha.

Jyuushi Saidaa - [Complete] by Shimba Rize
jyuushi_ch1_001
Popis: Dva přátelé dětství (-Promiň, nemohl jsem najít více popisné shrnutí. Mám dělat, když se domnívají, že její dobrá manga. Nenechejte popis nastavit paměti na serie! Přečíst a rozhodnout se pro sebe! ).

Keep Out - [Complete] by Kanbe Akira
Popis: Meet Takumi, pracovník ve občanů 'odboru radnice a milovaný idol z kanceláře. Nicméně, on to žil svůj život, vyhnout se interakci s ostatními. Ale co se stane, když se chlapec pochází procházky do svého srdce?

Kimi ga Koi ni Oboreru - [Complete] by Takanaga Hinako
d79cd79cd790-d7a9d79d2
Popis: pokračování Kimi Ga koi ni Ochiru, tentokrát se zaměřením na Tsukasa jeho starší bratr, Reiichirou.

Kimi ga Koi ni Ochiru - [Complete] by Takanaga Hinako
kimi_ga_koi_ni_ochiru_p142-143b
Popis: Kimi ga ni koi Ochiru (You Fall in Love), kterou Takanaga Hinako začíná, když Mochizuki Haru má subbed v vyučovat a je studijní poradce z Lukostřelba klubu a je nucen čelit bolestné vzpomínky zahrnující jeden ze studentů (Tsukasa) a student bratra (Reiichirou).

Little Butterfly - by Takanaga Hinako
Popis: Kojima snaží spřátelit třídy psanec, a brzy se dozví o Nakahara zkormoutil rodinného života - jeho bezcitný, zneužití otcem a psychicky labilní matkou. Jak Kojima touží nějak pohodlí Nakahara se postupně dozví, že jeho city k ostatním chlapec vznikají z více než pouhé sympatie. Když Nakahara prohlašuje svou vlastní romantické pocity pro Kojima, jejich vztah se stává jedním ze sexuálního průzkumu jako tvář své první kroky do dospělosti společně.

Oujisama Game - [Complete] by Takagi Ryou
ogcPopis: Řada propojených romantická komedie jeden-výstřely zahrnující královské rodiny s 7 + synové v linii na trůn a muži si zamilovat se. Série také občas kroniky romancí ostatních zaměstnanců paláce a sekundárních znaků

Ousama Game - [Complete] by Takagi Ryou
Popis: přímé pokračování ze Oujisama Game.
Řada propojených romantická komedie jeden-výstřely zahrnující královské rodiny s 7 + synové v linii na trůn a muži si zamilovat se. Série také občas kroniky romancí ostatních zaměstnanců paláce a sekundárních znaků.

Saihate no Kimi e - [Complete] by Haruka Minami
skcPopis: Na své rodiče 'úmrtí, Masaya a jeho mladší bratr Ryou jsou uvedena na Takatou Estate. Jsou nuceni žít v služebníci 'čtvrti, kde Ryou tráví své dětství jako společník a milovník Takatou v rodině dědice, Akahito. On klopýtá na tajnou, která změní jeho život navždy. Zatímco Masaya život je nyní v sázce, Ryou statusu změny od barvy Akihito je to milenec jeho otrokem. Kamarádství a přátelství ustoupit brutalita a násilí. Je to až Ryou na záchranu jak svého bratra a sám z rodiny mu jednou věřit.

Slave x Slave - [Complete] by Takashi Kanzaki
slave-insert1Popis: Shizuru je zamilovaná do svého kroku-bratra, a on si myslí, že ho nenávidí. Poté chce Youji, zpěvák a má poměr s jeho manažer / výrobce, aby se stal jeho nahrazení za jeho Nii-san (bratr). Bude to možné? A bude Youji zůstat se svým manažerem? bude Shizuru někdy odhalit své city pro svého bratra?

The Tyrant Who Fall in Love -by Takanaga Hinako
tfl1tfl2
tfl3koi_suru_boukunv4c5pg03tfl5
Popis: College student Tetsuhiro Morinaga je tajně zamilovaný do své upperclassman, Souichi Tatsumi, který je náročný, panovačný ... a nesnáší homosexuály. Nicméně, Tatsumi to nejlepší, co jsou aktiva čerpat homosexuální oko: jeho zadku a rozkroku. Skutečně, pokud není pro tyto dvě památky, Morinaga by bylo lépe, hledání lásky, kde jinde!

On touží říct Tatsumi-senpai, jak se cítí, nemluvě o jiných longings taky ... ale vzhledem k tomu, Tatsumi osobnost, Morinaga má lepší štěstí v loterii. Stejně jako náš hrdina zhrzený poloviny odstoupí sám porazit, nejvíce neuvěřitelná náhoda možná vypadá! Bude Morinaga dlouhé roky slepá oddanost v posledních být odměněn? Ještě důležitější je, že může manipulovat ráno po?

Totally Captivated - by Yoo Ha Jin
51jqj125fwl__sl500_aa240_kjh
Popis: mafie hrozí Ewon do pracovního pro půjčky žralok, kde je nucen spustit nebezpečné pochůzky pro ne platit. Viníka, který odsouzena Ewon na tento život je nikdo jiný než Jiho, Ewon jeho žárlivá ex kteří stále pálí na Ewon to nevěra. Jejich vůdce gangu Mookyul s movie-star dobrý vzhled a bizarní, opojíš zvyk kousající lidí na krku, se velmi zajímá jeho atraktivní nový pochůzka chlapec. Bude Ewon být schopen přežít násilné podsvětí (nemluvě o neustálé sexuální obtěžování musí vydržet) jako poskok v Mookyul?

You're My Love Prize in Viewfinder - by Yamane Ayano
nakedtruth_chp13_pg00credits
viewfinder002-003-rawvf4
Popis: Během rutinní žurnalistiky úkolu, freelance fotograf Akihito Takaba je zajat tajemného Asami, silným vůdcem v japonském podsvětí společnosti. Asami své vlastní síly, aby se podrobil noc radost a bolest, nikdy předtím představit ...Cat and Master Dog - [Oneshot] by Yamane Ayano
d79cd79cd790-d7a9d79d
Ijiwaru na Kiss Forever More - [Oneshot] by Koreaki Kamuro
oneshot-ijiwaru-na-kiss-by-koreaki-kamuro-pg001
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Nagata Kira Nagata | Web | 14. června 2009 v 17:49 | Reagovat

máš u mě diplomek za bleskovku ^^

2 Giggles Giggles | Web | 14. června 2009 v 22:26 | Reagovat

Není tam Okane ga nai, tss XD A přitom to není o moc víc yaoi naž crimson spell nebo viewfinder... Dokonce bych i řekla, že to má k shounen-ai blíže ;-)

3 Renée Náhrobek Renée Náhrobek | Web | 15. června 2009 v 6:37 | Reagovat

Peetra: já neříkala, že tam budu každý den něco dávat, jen že denně budu kontrolovat novinky xD a taky jsem příliš zaneprázdněná na to, abych šla na pc Xp

4 Happy Happy | Web | 15. června 2009 v 17:35 | Reagovat

No nabídka je to pestrá:)

5 Arinka ♥SB♥ Arinka ♥SB♥ | Web | 15. června 2009 v 19:12 | Reagovat

Wow toho je! Čtení pro holky..♥ Japonci jsou asi trochu ujetý no.. XD
U nás už taky vyšla jedna shonen-ai manga - Gravitatin.. strašně mě to bavilo číst XD A výjde další - Padlý měsíc.. tak jsem na to zvědavá XD
Mohlo by toho být víc v čj, ale zalatý normální mangy... furt jen shonen-ai XD

6 Darci Darci | Web | 16. června 2009 v 8:13 | Reagovat

Whoaaaa!!! Hned bych je brala všecky! Bože! Shounen ai.... Nyaaaaa!!! *záchvaty fangirlismu*

7 Kikki Kikki | Web | 28. června 2009 v 19:49 | Reagovat

XD se divim!!! je jich celkem dost, ale stejně bych to brala všema deseti!!!!XD XD XD  :P

8 Mišula Mišula | Web | 8. července 2009 v 12:58 | Reagovat

Wau :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.