Characters (ffx2)

29. listopadu 2009 v 10:48 | Peetra

Yuna
Uplynuly 2 roky a Yuna je nyní o něco moudřejší a samostatnější. Konečně může být sama sebou a neřídit se nikým jiným, avšak i tak to pro ni není zrovna snadné. Navenek působí dost optimisticky i když v srdci stále nosí bolístku a myšlenku na Tiduse. A právě o tom je její příběh. Yuna se stává, spolu se svými kamarádkami Rikku a Paine, lovkyní sfér (Kamome-Dan, Gullwings) a její cesta jí vede znovu nalézt Tiduse. Ovšem i tentokrát jí však na cestě potkají nelehké úkoly. Ve chvíli, kdy zjišťuje, že v sobě nosí ducha zesnulé dívky Lenne se kterou se spojila pomocí sféry, musí řešit nejen svůj osud, ale také osud Lenne a jejího drahého Shuina, který se Yuně záhádně zjeví. Jak vše dopadne se jistě necháte překvapit.Rikku
Jako vždy plná optimismu. Stále ji neopustilo její mírně puberťácké chování, přestože jí je už 17 let. Co víc k ní říct? Obdivuje Yunin zpěv a občas doráží na Paine, ale to nic nemění na jejich kamarádství a společnému přání - aby byla Yuna šťastná. Rikku je vedoucí skupiny Kamome-Dan a doprovází své dvě kamarádky na lodi Celsius. Po skončení hry se dále věnuje lovení pokledů a snaží se s pomocí Brothera obnovit Al Bhed Home. Základním jobem Rikku je Thief a používá k boji 2 nože. Zajímavostí je, že FF X-2 měla vyjít ve dvou verzích - Yuna's Version a Rikku's Version, kde měla Rikku hrát hlavní roli.


Paine
Nová dívka v partě. Ovládá Al-Bhedštinu a dalo by se říct, že je jako sestra Squalla. :-) Charakter, který toho moc nenamluví, nechápe legraci, ale zase je čestný a nikdy by nezradil svoji partu. Narozdíl od Squalla se ale usmívá trochu častěji a nemluví si tolik pro sebe. ;)) Ať jí dáte jakýkoli job, většinou její vzhled bude vypadat ponuře. :) Je jí osmnáct let a umí skvěle ovládat meče. Jak bylo již zmíněno, tak sami tvůrci potvrdili, že Paine má být jakousi ženskou obdobou Squalla. Celkově Paine je dosti svérazná a zajímavá postava, protože podobně jako Lulu má červenou barvu očí a zcela unikátní styl oblékání, což podle některých naznačuje příslušnost Lulu a Paine k samostatné rase. Další zajímavostí je, že původně mel být pro Paine v Trainer jobu partnerem had. To se nakonec nezrealizovalo a Paine dostala k službám dravého ptáka.


Lenne
Lenne je záhádná dívka z minulosti, která se ke slovu dostane pomocí Songstress dressphere, kterou obléká Yuna. Lenne bývala známou zpěvačkou a zároveň Summonerkou 1000 let před událostmi ve hře. Když došlo na válku mezi Bevelle a Zanarkandem, byla vyslána jako Summonerka do boje v první linii. Jenže problém nastal vzhledem k tomu, že její láska - Shuyin, byl nasazen do boje za svůj domov - Bevelle. Shuyin je odhodlán zachránit jeho lásku k Lenne tím, že najde legendární Vegnagun a pokusí se válku ukončit.
Shuyin
Na první pohled si každý řekne, vždyť je to Tidus. Ale kdepak, jsou si jen podobní. A ne jen vzhledem. Shuyin býval také blitzballový hráč. Narozdíl od Tiduse, se ale trošičku zbláznil a začal mít vůči světu destruktivní myšlenky. To vše se ale brzy změní, když po 1000ci letech opět spatří svou milovanou Lenne. Díky této postavě se Yuna dává na svou výpravu, neboť ve sphere od Kimahriho uvidí právě jednu ze vzpomínek Shuyina a domnívá se, že jde o Tiduse. Odkrývá minulost Shuyina a Lenne a díky tomu se dostane i k tomu, po čem tolik touží.


Na porovnání:

Shuyin→
←Tidus (x2)Obsazení hlasu
Postavav japonštiněv angličtině
YunaMayuko AokiHedy Burress
RikkuMarika MatsumotoTara Strong
PaineMegumi ToyoguchiGwendoline Yeo
BrotherTakayuki YamaguchiDavid Rasner
BuddyKen TairaOgie Banks III
ShinraAkeno WatanabePamela Adlon
BarkeepJunichi SuwabeJohn Demita
NoojNobutoshi KannaGeorge Newbern
BaralajKenji SobuJosh Gomez
GippalKenichi SuzumuraRick Gomez
LeBlancSatomi YasuharaMasasa Moyo
OrmiKyotaka FurushimaSarge
LogosNobuo TobitaScott Bullock
WakkaKazuya NakaiJohn DiMaggio
LuluRio NatsukiPaula Tiso
Kimahri RonsoKatsumi ChoJohn DiMaggio
CidKoichi SakaguchiMichael McShane
DonaNanaho KatsuragiCandi Milo
BarthelloJun IshimaruJohn Demita
IsaaruAkio SuyamaQuinton Flynn
MarodaMasataka NakaiRobbie Rist
PacceMotoko KumaiCandi Milo
LucilSayaka OharaCandi Milo
ElmaSumomo MomomoriJulia Fletcher
ClaskoTakayuki YamaguchiMatt Miller
BeclemShunsuke SakuyaAdam Paul
YaibalMasataka NakaiScott Menville
MaechenTakuma SuzukiDwight Schultz
ShelindaMiki NagasawaSherry Lynn
RinShunsuke SakuyaTom Kenny
O'aka XXIIIHidenari UgakiDwight Schultz
Tromell GuadoRyuzo IshinoCory Burton
Seymour GuadoJunichi SuwabeAlex Fernandez
AuronHideo IshikawaMatt McKenzie
JechtMasuo AmadaGregg Berger
BraskaTakuma SuzukiDee Bradley Baker
ShuyinMasakazu MoritaJames Arnold Taylor
LenneKumi KodaCree Summer
TidusMasakazu MoritaJames Arnold Taylor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucík tvé SBčko Lucík tvé SBčko | Web | 29. listopadu 2009 v 11:28 | Reagovat

Parádní článek. ;)

2 Happy Happy | Web | 29. listopadu 2009 v 17:23 | Reagovat

Hey proč se Tidus jmenuje stejně jako Shuyin?
Jinak krásný charakteristiky:)

3 Peetra Peetra | 29. listopadu 2009 v 17:32 | Reagovat

[2]: Vždyť se jmenují každý jinak..:)

4 kajis kajis | Web | 27. prosince 2010 v 17:08 | Reagovat

[3]: on/a myslel/a jako že Tidus se japonsky jmenuje Masakuzu Morita a Shuyin taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.